درباره جستجوگر اخبار

با افزایش استقبال از سایتهای خبری فارسی و رشد کمی این سایتها نیاز به ابزارها و سایتهایی که بتوانند دسترسی کاربران و علاقمندان را به آخرین اخبار سهل تر و امکاناتی چون جستجو در اخبار را فراهم کنند احساس می شد. سایت پارسیک با درک این نیاز کاربران اقدام به پیاده سازی جستجوگر خبری کرده است که آخرین اخبار سایتهای خبری را در زمینه های مختلف جمع آوری و همراه با امکاناتی چون جستجو در اختیار کاربران قرار میدهد. ویژگی برجسته اخبار پارسیک خودکار بودن مراحل جمع آوری و موضوع بندی آن میباشد.بدن معنا که روبات نرم افزاری جستجوگر خبر پارسیک در فواصل زمانی کوتاه اقدام به پویش و جمع آوری آخرین اخبار منابع خبری و سایتهای خبرگزاریها میکند و با کمک الگوریتمهای بکار رفته در نرم افزار پویشگر آنها را موضوعات مختلف خبری تقسیم میکند.آنچه در پارسیک توسط نیروی انسانی انجام میشود انتخاب منابع خبری و الگوریتمهای پویش و موضوع بندی اخبار است.
سیاست پارسیک در انتخاب منابع خبری به هیچ عنوان وابسته و یا با گرایش حزبی و یا خط مشی سیاسی خاصی نیست. در انتخاب منابع خبری در ابتدا به مسائل تکنیکی سایت خبری توجه میشود و در عین حال برای جلوگیری از تولید و نمایش انبوه  اخبار تکراری در سایت پارسیک علاقمند به اضافه کردن اخبار خبرگزاریها و سایتهای خبری تولید کننده خبر هستیم.

پارسیک نیازمند و علاقمند به همکاری نزدیک با مدیران سایتهای خبری است و معتقد هستیم این همکاری بخصوص در بعد فنی و همچنی افزایش تاثیر و بازدیدکنندگان سایتهای خبری بسیار موثر است. از مدیران سایتهایی که مایل هستند سایت آنها توسط جستجوگر اخبار پارسیک پویش شود و یا شاهد اشکالاتی در نحوه انتشار اخبار سایت خود در پارسیک هستند دعوت میکنیم با با تماس با پارسیک، ما را در جریان پیشنهادات خود قرار دهند.

سایت پارسیک از نظرات  کاربران خود استقبال و علاقمند به درک نیازها و خواسته های کاربران خود میباشد و در تلاش هستیم که رابطه خود با کاربران و استفاده کنندگان از بخشهای مختلف سایت را در حد همکاری بالا ببریم . بنابراین امیدواریم که هزاران همکار پارسیک، ما از پیشنهادات و انتقادات خود محروم نکنند و مطمئنا هر نامه و تماس ایشان با دقت بررسی و در نظر گرفته خواهد شد.

سایت پارسیک متعلق به بخش خصوصی است و هزینه های خود را از طریق جذب آگهی و حامیان مالی تامین میکند در صورتی که علاقمند به تبلیغات در سایت پارسیک و یا پیوستن به فهرست حامیان پارسیک هستید میتوانید ما را در تامین هزینه ها و گسترش خدمات سایت باری کنید.

تماس با مسئولین سایت پارسیک

تبلیغات در سایت پارسیک

درباره سایت پارسیک